יום שישי, 7 בפברואר 2014

זברה טרויאנית היא רק אמצעי מניעה

זכרתי מה לבשת! גם אני זוכרת מה את! עם החצאית ההיא, לא? אה, בעצם קנית אותה, לא לבשת! אבל אני לבשתי את ההיא. את צודקת..והצביעה עליה באצבעות צבוע (היה לנו כבר פוסט על צבוע) שכרת את אחת מהן בנשיכה קטנה.
הוא על העץ!!! ענבים, לימונים, הנה ג'וק! יש לו זנב סוס ים, מחוש קדמי ואחורי, באמצע תחרותי. כל פעם מופיע אחד אחר, כאילו במופע של קומדי קלאב, צוות הווי ובידור בהופעה חיה! קפיצה לקהל, שמוביל אותו עליו וצורח את שמו "ג'וק! ג'וק!". עד שכל הקהל טובע בג'וקים אחרים, האנשים והג'וקים מתאחדים ומשתפים פעולה ונהיו לאחד. שרים עם מצית דולקת לרקע שאר חבר'ה שמופיעים. מדי פעם הבליחו בנות לשירה בקולות ליווי, עד 3 כל פעם ומזוויות אחרות, צדדיות.
יש להצטייד בטווס אוטומטי! צונחים מהמטוס, מצנחים לפתיחה מלאה! 10 אצבעות! צרחה.....!
'אה, זה הבייבי ג'וקון!" וכעת ריקוד איתו באוויר! יופי, בן של טייס אמיתי - 'גאים בך חביבי'. המפקד מוסר אישור ווקי-טוקי של לחיות חיים חדשים  (3 חתי'ם). שכנוע עצמי מס' 1: אני לא אשתו של טייס. אני לא יכולה להיות. אני קופיפה מדליקה למדי! אבל אני לא אוהבת לדבר על עצמי...גם לא בלשון עילגת.
הגש לי את התה, כבר 5 וכולנו יודעים מה קורה בשעה הזו. מרכיבים משחקים לשיפור תפקודי המוח (ראו כישורים קוגניטיביים).
נהייתי רעבה. שרימפס הולך עם תה? כן.
עוד רבע שעה יהיה מותר לשתות קוקה-קולה. יש!
ולצחצח שיניים לפני כן..
יישארו שאריות בין השיניים של רגליים!
אוכלים אותם חיים? כמו סושי? מה ההבדל?
די לשאול. רוצה לאכול תמנון!
יד לפנים, כי דיו יוצא מאיפשהו אצלו...! ואוכל לכתוב ביריקה...! טפו, יאק. נכנס לי משהו לפה. אה, זו רק נקודה שחורה.
מסטיק! בזוקה! עם קריאה לעתיד ע"י אסטרולוגיה ומפת חג. כי הוא נולד! משפחה עשירה עם 10 רכבים בכל חניה, שמתאימה רק ל-2. חישוב מתמטי מהיר? כן 5 בכל חניה. ייאלצו להידחס מכונאית בשיטת 'קח ותן' ו'חיה ותן לחיות'. אני אוהבת חיות.. אני בעצמי...אמממ...אז, אני אוהבת אנשים? אויש, זה היה שכנווע עצמי מס' 2. ואם זכרונכם חזק דיו. 2 שניות לבדוק. 1, 2 כן!  זה אותו שכנוע עצמי מהפעם הראשונה שנפגשנו פה. זהו לא סיום זו פרידה עד לפעם הבאה, טוב? נשיקות! מוואה!

וכעת, יש לכם  15 שניות לטייס אוטומטי וגם להיות שמחים על שהצלחתם להיזכר. לא הצלחתם? - לא נורא, נמצא משהו אחר שישמח אתכם. אתם חשובים! לי :) וזה חשוב לדעת לעשות פרידות, לעתים אנחנו מתאכזבים מאנשים שנפרדו מאיתנו. רגשות געגועים צפים כדפים. אבל היי! tomorrow is a new day!

יום שני, 3 בפברואר 2014

ביקור פאשניסטי שני. הדוור נשאר ריק מכול.

כיביתי את האור במתג החשמלי? את תנור החימום? נעלתי?
נזכרתי ששכחתי אחרי שיצאתי מהבית החמים-קט-קט-קט שלי..רוב הסיכויים שזהו רק הספק ששכחתי ללחוץ. ניסיון קלוש להיזכר. יש! נזכרתי, פשוט לא הייתי מרוכזת באותו רגע. לסמן V כל יום בראשי. אבל זה לא קשור לשועל! (פוקסייה) ורוד מהעידן החדש עם גווני טורקיז אזמרלדה. כזה שעונדים על שרשר צוואר הרחם בחצוצרות סתומות וטיפשיות, שקשורות יחדיו לכדי חלילית-צד (כמה צפוי!) קרישת-דם נוסח הים המלדיבי, הכולל בתוכו שרקס (לא שרק היצורון אלא כריש מלתעות), בתנאי - שיהיה שם דג נילוס שמן שאוכל לבלוס עם שמנת שתצוף מעל המים. רק לא רציתי להיכנס להריון! והייתי בחנות ההיא, לא זו של דאז. הייתה מחלקה של נשים ואחת לגברים ועוד אחת לילדים. ילדודס! אני עסוקה בנושא הזה.ואז הגיע בחור חתיך, הורס, שבטח שכרו את שירותיו עקב היופי הטהור שלו, כמוכר כמובן! אבל חשבתי שבנות אמורות לשרת אותי, כלומר מין נקבה (מגדרי), כאילו זו מחלקה כזו. נשאר איתו, בזמן שלרגעים הוא לוחש רמיזות נוגות למוכרת מה כדאי לשווק לתושבי המקום הארעיים ובסוף כבר לא היה לי נעים להפריע לו. התחרטתי אחרי כל בחירת בגד (והחזרתי כל בגד למקומו כמובן) והוא היה צריך לסבול אותי בבחירות השנתיות ובקופה. שכנוע עצמי מס' 1: אני משלמת! זה הכסף שלי! הוא אמור לשרת אותי בחוסר מעצורים שכזה. אה, סלקציה כספית: 50 במזומן, 450 באשראי!רציתי להוריד מהעמוס המצטבר החודשי ולעבוד עליי כאילו היום זה ה-1 באפריל. מוכר יקר, רק בלי הכינה נחמה! שבאה לשתף פעולה עם רכלנית צמרת במסגרת עבודות בילוש על אזורים מוכי שטחים לבניית 4X4 על ראש האדם, כן, אתה צריך להסתפר..ששייך למבצע הכתום! זהו סמל ההתנתקות הידוע בכינויו לשמצה. תצבע. וואי, זה היה לפני שנים! אבל אני לא בענייני פולטיקס חוץ מכלבוטק. המנחה פשוט חתיך-על. רגע, המוכר. יותר חתיך! (שכנוע עצמי מס' 2) לא נדלקתי! לא נדלקתי! כי ביקרתי את הסנדלר (נדל? זוכרים אותו? עיינו בערך אותיות מתקן הנעליים)*. ויש פה מבחר של כאלו למכירה, אולי אבחר זוג? ואם אני והוא נהיה אייטם? ידווחו עלינו כאילו אין מחר. לקנות נעליים זה כבר בחנות אחרת, אפילו שהוא יהיה הריבאונד, אחרי הפרידה הקודמת אני חייבת משהו כזה, בתנאי שהחצאית תהיה בצבע חולדאי (ברור!!) כי צריך איזון. הומיאוסטזיס.

*הקפה על האש. קח מספר מזל בעוגייה סינית והדפס תדפיס לוטו בדרך. לכן זהו פוסט קצר. קופיפה מתנצלת (מראש).